Zabiegi

Implanty zębowe

implanty zębowe

Implantologia to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dyscyplin stomatologii

Implanty zębowe, które wykonać można na terenie placówki ChilliDent w Poznaniu, stanowią najlepsze rozwiązanie dla wszystkich Pacjentów, którzy zmagają się z utratą uzębienia. Za ich pomocą zastępowana jest nie tylko korona, ale również korzeń zęba. Efekt jest bardzo naturalny, estetyczny i w pełni zadowalający. Implanty stosowane w ChilliDent Poznań są zamocowane w taki sposób, aby zapewniać Pacjentowi maksymalny komfort. Nie ma również potrzeby opracowywania sąsiednich zębów. Implant staje się częścią kości, natomiast w trakcie gryzienia obciąża ją w bardzo podobny sposób, jak naturalny ząb. W rezultacie kość nie zanika.

Implanty zębów dostępne w ChilliDent Poznań pozwalają na odzyskanie pięknego uśmiechu, większej pewności siebie oraz doskonałego samopoczucia. Sam zabieg wykonywany jest przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Nie jest bolesny, a ewentualne dolegliwości, które pojawić mogą się po jego zakończeniu, mijają bardzo szybko.

Zalety i korzyści implantoprotetyki

Dlaczego warto zainwestować w implanty zębowe?

Implanty Poznań – atrakcyjny cennik

Implanty, które oferujemy Pacjentom w ChilliDent Poznań, to przede wszystkim doskonała jakość, pełen profesjonalizm i atrakcyjna cena. Wykonane są z tytanu, który jest materiałem całkowicie biokompatybilnym. W rezultacie dochodzi do integracji implantu z kością szczęki lub żuchwy. To bardzo estetyczne i trwałe rozwiązanie, które pozwala na proste utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej. Dodatkowo Pacjent zyskuje możliwość odczuwania temperatury, smaku i konsystencji spożywanych pokarmów, jak ma to miejsce w przypadku naturalnego zęba.

Cennik implantów dostępny jest za pośrednictwem strony internetowej naszej placówki ChilliDent Poznań. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług. Zabiegi stomatologiczne wykonywane są przez personel posiadający dużą wiedzę i doświadczenie zawodowe. Implanty zębowe w naszej placówce to konkurencyjna cena oraz najlepsza jakość przekładająca się na pełne zadowolenie naszych Pacjentów.

Cennik implantów zębowych

wszystkie kwoty zawarte w cenniku przedstawione są w polskich złotówkach

powyższe ceny obejmują znieczulenie

ceny usług nieujętych w cenniku ustalane są indywidulanie z lekarzem prowadzącym

ceny zawarte w „widełkach” wynikają ze stopnia trudności zabiegu oraz ilości zużytego materiału i mogą ulec przekroczeniu ceny maksymalnej