Zabiegi

Korony porcelanowe

Wskazań do skorzystania z usług protetyka stomatologicznego jest kilka, jednak najczęstszym z nich jest ubytek zębowy. Do utraty zęba może dojść w wyniku złamania lub próchnicy. W wielu przypadkach sprawdzonym rozwiązaniem są korony porcelanowe dostępne w naszej klinice ChilliDent w Poznaniu. To uzupełnienie protetyczne jest osadzane na odpowiednio przygotowanych sąsiednich zębach, które muszą być oszlifowane. Rozwiązanie to pozwala uzupełnić braki zębowe, jednocześnie jest bardzo estetyczne. Dobrze przygotowana praca protetyczne nie różni się znacząco od naturalnych zębów pacjenta.

ChilliDent w Poznaniu – kiedy wybrać korony porcelanowe?

Rozwiązanie to charakteryzuje się atrakcyjną ceną w porównaniu do implantów zębowych, jak i komfortem w porównaniu do ruchomego uzupełnienia protetycznego. Warto jednak zauważyć, że każdy przypadek kliniczny w ChilliDent jest analizowany indywidualnie, dlatego wybrane rozwiązanie protetyczne jest w maksymalny sposób dopasowane do potrzeb każdego pacjenta.

Co charakteryzuje korony porcelanowe, które oferujemy w naszej klinice w Poznaniu?

Wykonujemy zarówno tradycyjne korony porcelanowe na podbudowie metalowej jak i korony w technologii CAP/CAM czyli cyrkonowe.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszego gabinetu stomatologicznego ChilliDent w Poznaniu, gdzie przeprowadzamy dokładny wywiad wraz z badaniem stomatologicznym. Pozwolą one zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie dla Państwa w zakresie koron porcelanowych.