Stomatologia estetyczna

Home / Zabiegi / Stomatologia estetyczna

O naszych zabiegach

Zdrowe białe zęby i piękny naturalny uśmiech mogą stanowić wspaniałą wizytówkę każdego z nas. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak istotna w relacjach z innymi ludźmi może być dbałość o stan uzębienia. Osoby uśmiechnięte, prezentujące zdrowe i śnieżnobiałe zęby znacznie łatwiej mogą zrobić pozytywne wrażenie na nowych znajomych, a uśmiechnięty wyraz twarzy może stanowić nasz potężny atut podczas rozmowy o pracę, czy innych istotnych spotkań. Jednak przede wszystkim potrzeba posiadania zdrowych i naturalnych zębów wynikać powinna z troski o nasze zdrowie. Współczesna stomatologia estetyczna pozwala dbać nie tylko o zdrowe, ale także o piękne zęby. W trosce o przywrócenie Państwu wspaniałego uśmiechu nasz gabinet stomatologiczny w Poznaniu oferuje szereg usług z zakresu stomatologii kosmetycznej i estetycznej.

Nasz gabinet dentystyczny specjalizuje się w

  • wybielaniu zębów
  • stosowaniu koron cyfrowych
  • stosowaniu licówek ceramicznych
  • korekcie kształtu zębów
  • profesjonalnych zabiegach higienicznych
  • leczeniu ortodontycznych

Stomatolog w centrum Poznania

Wybierając nasze zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej otrzymują Państwo gwarancję wykonania usługi w najwyższym standardzie i przy użyciu najnowocześniejszych metod. Nasz doskonale wyposażony gabinet dentystyczny w centrum Poznania oferuje Państwu wymienione wyżej zabiegi w konkurencyjnych cenach. Pracujący w naszej poradni specjaliści doradzą optymalną dla Państwa metodę przeprowadzenia zabiegu oraz zapoznają Państwa z charakterystyką wybranej usługi. Każdego dnia wykonujemy różnego rodzaju zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, przywracając naszym pacjentom ich naturalny, piękny i zdrowy uśmiech. Stosowane przez nas metody są w stu procentach bezpieczne. Nie niszczą szkliwa i zapewniają długotrwały efekt w postaci pięknych, równych i śnieżnobiałych zębów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą dotyczącą stomatologii estetycznej oraz do skorzystania z naszych profesjonalnych usług dentystycznych. Czekamy na Państwa w naszym gabinecie przy Placu Wolności w Poznaniu.

Codzienne picie kawy czy herbaty, palenie papierosów, wino do obiadu odbijają się w wyraźny sposób na wyglądzie naszych zębów i mogą prowadzić do nieestetycznych zmian lub przebarwień. Rozwiązaniem tego problemu są licówki stomatologiczne – cieniutkie płytki przyklejane na zęby, dzięki którym nasz uśmiech odzyska biel i filmowy blask. Założenie licówek wymaga maksymalnie dwóch wizyt w gabinecie stomatologicznym (pod warunkiem, że mamy zdrowe zęby) i jest zabiegiem bezbolesnym.

Zdrowe, białe zęby są wspaniałą wizytówką i mogą nam zjednać wiele osób. Nie na darmo mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Wybiel zęby w klinice stomatologicznej Chillident i olśnij swojego rozmówcę pięknym uśmiechem.
Wybielanie zębów przeprowadzone w gabinecie stomatologicznym jest dużo bardziej skuteczne i trwałe, niż usuwanie nalotów i skaz metodami domowymi. W trosce o Państwa zęby przygotowaliśmy bogatą ofertę usług w zakresie stomatologii estetycznej. Zadzwoń do nas i umów się na konsultację.