Zabiegi

Protetyka stomatologiczna

Nie od dziś wiadomo, że nienaganny i piękny uśmiech jest doskonałą wizytówką. Nie tylko ułatwia zdobycie wymarzonej pracy, ale także niezaprzeczalnie korzystnie wpływa na naszą samoocenę. Jeśli borykasz się z nieprawidłowym zgryzem po utracie naturalnych zębów, bądź masywnym uszkodzeniem, to doskonale trafiłeś. W naszej klinice Chillident oferujemy szereg zabiegów, a wśród nich protetykę stomatologiczną. Poznań to miasto, w którym będziesz miał możliwość umówienia się na wizytę u wysoko wykwalifikowanego specjalisty z dziedziny stomatologii estetycznej, który z pewnością przywróci Twój dawny uśmiech.

Protetyka Poznań – co oferujemy?

Szukasz zaufanego gabinetu, który oferuje protezy zębowe? Poznań to miasto, w którym znajdziesz naszą klinikę. To właśnie tutaj nasz protetyk pomaga pacjentom w odzyskaniu promiennego uśmiechu. Nasza oferta jest bardzo szeroka. Proponujemy zarówno uzupełnienia stałe, takie jak mosty oraz korony porcelanowe, które stanowią estetyczne uzupełnienia braków w uzębieniu, jak i licówki porcelanowe czy wkłady koronowe, będące alternatywą dla klasycznych wypełnień zwanych również plombami. Proponujemy także rozwiązanie dla pacjentów, którzy poddali się leczeniu kanałowemu. W takich wypadkach szczególnie polecamy onley, czyli nakłady koronowe.

Wykonujemy uzupełnienia stałe (osadzone na specjalny cement):
Uzupełnienia protetyczne ruchome to:

Protetyka stomatologiczna Poznań – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w zabiegi z działu protetyki stomatologicznej? To właśnie w Poznaniu będziesz miał możliwość skonsultowania się ze specjalistą i dobrania odpowiedniego rozwiązania. Uzupełnienia protetyczne to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów, którzy borykają się z widocznymi brakami w uzębieniu. Przy zachowaniu odpowiedniej higieny oraz dzięki precyzyjnie przeprowadzonemu zabiegowi, protezy mogą służyć przez długie lata, gwarantując piękny uśmiech. Umów się na wizytę w naszej klinice i dowiedz się więcej o protetyce w Poznaniu.

UWAGA: W trakcie leczenia protetycznego pacjent zaopatrzony jest w uzupełnienia tymczasowe.