Zabiegi

Endodoncja mikroskopowa

Stomatologia jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin medycyny, wprowadzających na rynek coraz to nowocześniejsze metody leczenia zębów. Nie da się ukryć, że leczenie kanałowe zębów za pomocą mikroskopu to jedna z najpopularniejszych metod leczenia stomatologicznego, dzięki której pacjenci mogą cieszyć się zdrowym uśmiechem i uratowaniem nawet bardzo zniszczonych procesem zapalnym lub próchnicą zęby. Jeśli poszukujesz profesjonalnego gabinetu, w którym w bezpiecznych warunkach poddasz się zabiegowi endodoncji, to Poznań jest miastem, w którym odwiedzisz naszą klinikę i skonsultujesz się ze specjalistami w tej dziedzinie.

endodoncja mikroskopowa

Endodoncja mikroskopowa w naszej klinice w Poznaniu a tradycyjne leczenie kanałowe

Zastanawiasz się, czym różni się tradycyjne leczenia kanałowe od endodoncji mikroskopowej? Poznań to miasto, w którym znajdziesz naszą klinikę Chillident i umówisz się na wizytę ze specjalistą z tejże dziedziny. Endodoncja mikroskopowa przeprowadzana jest przy użyciu specjalistycznego mikroskopu oraz endometru i rvg, który umożliwia dokonanie pomiaru długości kanału korzenia. Jest to zdecydowanie jedna z najskuteczniejszych i najdokładniejszych metod leczenia stanu zapalnego zęba, umożliwiająca stomatologowi staranne oczyszczenie oraz zdezynfekowanie kanału.

Korzyści płynące z leczenia kanałowego:

Endodoncja Poznań – umów się na wizytę u specjalisty

W klinice Chillident znajdującej się w samym centrum Poznania doskonale wiemy, że nic tak nie cieszy, jak piękny i zdrowy uśmiech. To właśnie tutaj będziesz miał możliwość poddania się całkowicie bezpiecznemu usunięciu zainfekowanej miazgi oraz oczyszczeniu kanałów zębowych. Nasi specjaliści chętnie przeprowadzą Cię przez cały proces leczenia kanałowego pod mikroskopem i będą do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i umówisz się na wizytę w gabinecie.